Wystawa fotograficzna -Polskie dumne Kobiety na Świecie cz.1

Polskie Dumne Kobiety na Świecie ,,To pierwsza wystawa fotograficzna za granicą przedstawiająca polskie  dumne kobiety na świecie świadome swoich korzeni i dumne ze swojego pochodzenia. Projekt i zdjęcia  Aneta Malinowska Włochy/Bolonia 

Galeria fotograficzna

Partnerzy projektu

Spotkania Polonijne , Stowarzyszenie Kulturalne Insieme z Lazio, Fundacja Pokolenia Pokoleniom,Stowarzyszenie Policultura e.V , Polska Izba Biznesowa -CAPI , portal ,,Polacy we Włoszech ,,

Wszystko o projekcie

Projekt fotograficzny / Polskie dumne Kobiety na świecie .Projekt powstał we Włoszech w Bolonii pomysłodawca projektu Aneta Malinowska artystka i fotograf z Bolonii 👉Projekt dotyczy Polskich kobiet na świecie -kobiety od 18 do 100 lat . Jeśli są fotografowie z innych miast i z innych krajów , którzy chcieliby przystąpic do projektu prosimy o kontakt .Projekt już ruszył ,co 3 miesiące z zebranego materiału będziemy publikować wystawę online. 👉 Używamy Hastag #polskakobietaswiat……………………….

NA CZYM POLEGA PROJEKT *………………………………………..Projekt ,, Polskie dumne Kobiety na świecie ,, to obraz polskiej kobiety za granicą ,która nigdy nie zapomniała o swoich korzeniach i jest dumną Polką na świecie .Zaleca się wykonywanie zdjęć w charakterystycznych zakątkach danego miasta,jednak mile widziane bedą też zdjęcia przy pracy lub codziennym życiu. Projekt polega na portretowaniu kobiet, pochodzących z Polski, których losy tak się potoczyły, że żyją poza ojczyzną, w dowolnym miejscu na świecie. Celem jest zaprezentowanie w ujęciu przekrojowym zbiorowego portretu kobiet, świadomych swoich korzeni i odczuwających dumę ze swojego polskiego pochodzenia. Ważne /Polska kobieta w tym projekcie powinna mieć coś charakterystycznego jak np.bukiet kwiatów biało czerwonych, ubrana na biało czerwono,z polska flagą, z napisem z jakimkolwiek polskim szczegółem rozpoznawczym dla naszego kraju, a może podczas robienia pierogów’? Liczę także na waszą fantazję.Ważne jest żeby zdjęcie odzwierciedlało polskie klimaty. Zdjęcia nie koniecznie bedą pojedyncze ale też w małych grupach.Uwaga /Zdjęcia z dziećmi tylko za pozwoleniem obojga rodziców ……………………………………………………………………………………………………………………….

👉 Zdjecie powinno zawierać imę i nazwisko osoby fotografowanej kraj i miasto przebywania , skąd pochodzi z Polski i czym się zajmuje np. Nadia Kowalska -Włochy/Bolonia .Studentka 21 lat pochodzi Z Wroclawia …👉Fotografowie ,którzy przystąpią do projektu wyśla swoje zdjęcie wraz z ,krótkim opisem np.Jan Kowalski /55 lat fotograf zawodowy/z pasji,na codzień zajmuje się …… Miejsce zamieszkania Włochy/Rzym .Pochodzi z Wrocławia Przystąpiłem do projektu gdyż…….*podać dlaczego postanowiłeś dołączyć do prokektu……………………………………………………………………………………………………………………….Poszukiwani fotografi z różnych zakątkow świata /każdy fotograf zgłoszony do projektu będzie zobowiazany wykonać 5 zdjęć w dobrej rozdzielczości , zdjęcia oczywiście wykonujemy aparatem fotograficznym .Zdjęcia co 3 miesiące będa uczestniczyły w wystawie online , oraz będa publikowane w portalu ,,Polacy we Włoszech,,w końcowym etapie projektu jest w planie także wystawa fotograficzna .Jednak z każdego miasta do projektu zostanie wybrany tylko 1 fotograf.ZDJĘCIA POWINNY BYĆ JAK NAJBARDZIEJ NATURALNE BEZ drastycznych obróbek, OCZYWIŚCIE dozwolone są PODSTAWOWE KOREKCJE FOTOGRAFICZNE ……………………………………………………………………………………………………………………………………………………Projekt obecnie ma 6 partnerów…………………………………..-Spotkania Polonijne , Stowarzyszenie Kulturalne Insieme z Lazio, Fundacja Pokolenia Pokoleniom,Stowarzyszenie Policultura e.V , Polska Izba Biznesowa -CAPI , portal ,,Polacy we Włoszech ,,……..

Zgłoszenia i Zdjęcia przesyłamy na mail aneta.arte4you@gmail.com . Zgoda na wzięcie udziału w sesji zdjęciowej w charakterze bohaterki fotografii jest równoznaczna z wyrażeniem zgody na upowszechnianie wizerunku przedstawianej osoby,gdyż projekt zakończy się wystawą a zdjęcia będą udostępniane wraz z postami.Każdy fotograf będzie odpowiedzialny za zgodę fotografowanej osoby oraz zgodę na rozpowszechnianie wizerunku związane z realizacją, upublicznianiem i promocją projektu NA WSZYSTKICH POLACH EKSPLOATACJI, w szczególności w internecie , w druku, w filmach.CHCESZ PRZYSTPIĆ DO PROJEKTU ALE NIE MA FOTOGRAFA W POBLIŻU .Prześlij swoje zdjecie ,umieścimy je w albumie nadesłane /pamiętajcie koniecznie musi być polski akcent,skąd pochodzicie z Polski i gdzie obecnie mieszkacie wraz z imieniem i nazwiskiem .

Polub naszą stronę na FB 👉 https://www.facebook.com/Polskiedumnekobiety

Rispondi

Inserisci i tuoi dati qui sotto o clicca su un'icona per effettuare l'accesso:

Logo di WordPress.com

Stai commentando usando il tuo account WordPress.com. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto Twitter

Stai commentando usando il tuo account Twitter. Chiudi sessione /  Modifica )

Foto di Facebook

Stai commentando usando il tuo account Facebook. Chiudi sessione /  Modifica )

Connessione a %s...

%d blogger hanno fatto clic su Mi Piace per questo: